WhatsApp Bild 2023-04-24 um 09.37.06
WhatsApp Bild 2023-04-24 um 09.37.07
WhatsApp Bild 2023-04-24 um 09.37.08
WhatsApp Bild 2023-04-24 um 09.37.09
Eckige Glasfassade mit automatischen Türen in Chojna

Eckige Glasfassade mit automatischen Türen in Chojna

Eine weitere Fassade ist fertig! Diesmal eine Realisierung in der Woiwodschaft Lubuskie. Große Verglasung in Graphitfarbe mit einem undurchsichtigen Streifen in der Mitte. Außerdem gibt es ein schönes sogenanntes Eckglas. Das Ganze wird durch automatische Türen mit Fluchtfunktion vervollständigt.

KONTAKT FÜR KOSTENVORANSCHLAG

  Name oder Unternehmen (erforderlich)

  Ihre E-Mail (erforderlich)

  Telefonnummer (erforderlich)

  Nachricht

  Datei anhängen (optional)

  Mehr lesen

  Fertigstellung der Produktion und Montage der Fassade von Mega Brands in Koszalin, Morska-Straße

  Gotowy nowo wybudowany budynek z fasadą strukturalną, drzwiami wejściowymi i daszkiem cało szklanym w Koszalinie.

  Fasada strukturalna to element konstrukcyjny budynku, który pełni jednocześnie funkcję konstrukcyjną i estetyczną. Służy ona do przenoszenia obciążeń budynku oraz stanowi jego zewnętrzną powłokę. Fasady strukturalne są stosowane głównie w budynkach wysokich, gdzie ich wytrzymałość i funkcjonalność są kluczowe.

  Fasada strukturalna posiada wiele zalet, takich jak:

  1. Wytrzymałość i stabilność – fasada strukturalna pełni funkcję nośną, co pozwala na przekazywanie obciążeń zewnętrznych bezpośrednio na konstrukcję budynku.
  2. Ekonomiczność – fasada strukturalna może zastąpić tradycyjne elementy konstrukcyjne i wykończeniowe, co pozwala na zmniejszenie kosztów budowy oraz skrócenie czasu jej trwania.
  3. Estetyka – fasada strukturalna może przybrać różne formy i kolory, co pozwala na uzyskanie oryginalnego i atrakcyjnego wyglądu budynku.
  4. Optymalne wykorzystanie powierzchni – fasada strukturalna zajmuje mniej miejsca niż tradycyjne elementy konstrukcyjne i wykończeniowe, co pozwala na zwiększenie powierzchni użytkowej budynku.
  5. Łatwość w utrzymaniu – fasada strukturalna jest łatwa w utrzymaniu i nie wymaga częstych napraw i konserwacji.

  Koszt fasady strukturalnej zależy od wielu czynników, takich jak materiał, kolor, wielkość i złożoność projektu, miejsce budowy oraz koszty związane z transportem i montażem. Jest to złożony proces, który wymaga indywidualnego podejścia do każdego projektu. Zwykle koszt metra kwadratowego fasady strukturalnej zaczyna się od kilkuset złotych, ale może sięgnąć nawet kilku tysięcy złotych, w zależności od wymagań i specyfikacji projektu. Warto skonsultować się z projektantem lub specjalistą ds. fasad strukturalnych, aby uzyskać dokładną wycenę.

  KONTAKT FÜR KOSTENVORANSCHLAG

   Name oder Unternehmen (erforderlich)

   Ihre E-Mail (erforderlich)

   Telefonnummer (erforderlich)

   Nachricht

   Datei anhängen (optional)

   Mehr lesen
   vlcsnap-2022-12-07-08h13m39s579
   vlcsnap-2022-12-07-08h14m22s820
   vlcsnap-2022-12-07-08h14m43s858
   tomsol-1

   Realisierung der Aluminium-Tischlerei in der neuen Lagerhalle

   ✅ Eine weitere Realisierung einer neu gebauten Lagerhalle in Koszalin. Als Hersteller von Aluminium-Tischlerarbeiten haben wir für das oben genannte Gebäude Fenster und Türen im System Ponzio PE78NHI geliefert. 🪟🚪. Fenster 1500 x 1500 in Sandwich-Paneel installiert. Insgesamt 30 Strukturen.
   Lagerhallen oder neu errichtete Gewerbebauten unterliegen strengen Normen und Anforderungen an die Anordnung der Tischlerarbeiten, die richtige Belüftung, Brandschutzvorschriften und vieles mehr. Deshalb ist es so wichtig, auf bewährte Systemanbieter zurückzugreifen, die ihre Produkte an die EU-Normen und das polnische Baurecht anpassen. Bei Zen Aluminium sorgen wir für die Einhaltung der Norm 100%, damit alle ruhig schlafen können.
   ▶️ Wir laden Sie ein, mit uns zusammenzuarbeiten und mehr über unser Angebot zu erfahren: https://zenaluminium.pl

   Sehen Sie sich ein Video von der Realisierung an:

   Weitere Implementierungen und Kontakt für Kostenvoranschläge: www.zenaluminium.pl

   Gefällt Ihnen die Umsetzung? Wir bieten Kostenvoranschläge per E-Mail:
   ➡️ kontakt@zenaluminium.pl

   ➡️ +48 576 669 119 ,

   ➡️ +48 884 212 165

   Mehr lesen
   econom2-koszalin
   Wirtschaftswissenschaftler-Koszalin

   Erneuerung der Aluminium-Tischlerei in der Sporthalle des Schulkomplexes Nr. 1 in Koszalin

   Renovierung der Aluminiumschreinerei von Zen Aluminium im Gebäude Mikołaj Kopernik Schulkomplex Nr. 1 in Koszalin - Economist. Der Umfang umfasste Aluminiumfassaden anstelle der alten luxuriösen Dachfenster, Innentischlerarbeiten und Fenster mit elektrischer Kippvorrichtung.

   Sehen Sie sich ein Video von der Realisierung an:

   Weitere Implementierungen und Kontakt für Kostenvoranschläge: www.zenaluminium.pl

   Gefällt Ihnen die Umsetzung? Wir bieten Kostenvoranschläge per E-Mail:
   ➡️ kontakt@zenaluminium.pl

   ➡️ +48 576 669 119 ,

   ➡️ +48 884 212 165

   Mehr lesen
   fasada-morska-realizacja-2
   fasada-morska-realizacja

   Herstellung und Montage einer Strukturfassade in Koszalin

   Film z realizacji montażu fasady strukturalnej w Koszalinie z użyciem dźwigu. Zaprezentowany został etap szklenia oraz końcowy wygląd tuż po montażu.

   Aluminiowe systemy fasadowe służą do konstruowania przeszklonych elewacji budynków użyteczności publicznej takich jak: banki, hotele, urzędy, biurowce, salony samochodowe, hale sportowe itp. Fasady z aluminium używane są także do wykonywania wielu konstrukcji przestrzennych i przeszkleń dachowych, których zadaniem jest odpowiednie doświetlenie wnętrz budynków i stworzenie w nich niepowtarzalnego klimatu i komfortu dla użytkowników. Stanowią doskonałe narzędzie kształtowania współczesnej architektury i realizacji śmiałych wizji projektantów. Największą popularnością w nowoczesnej architekturze cieszy się aluminiowa fasada słupowo-ryglowa, jednak oferta rozwiązań fasadowych Ponzio obejmuje także całą gamę produktów o różnorodnej budowie i wyglądzie zewnętrznym, w tym także szereg rozwiązań indywidualnych.

   KONTAKT FÜR KOSTENVORANSCHLAG

    Name oder Unternehmen (erforderlich)

    Ihre E-Mail (erforderlich)

    Telefonnummer (erforderlich)

    Nachricht

    Datei anhängen (optional)

    Mehr lesen
    1

    Aluminium-Tischlerei Świnoujście - strukturelle Fassade + Fenster und Türen

    Budynek w Świnoujściu gotowy. Stolarka aluminiowa na swoim miejscu. Zapraszamy po bezpłatną wycenę: #Fenster #Türen #fasady #stolarka #aluminiowa . Etap realizacji oraz dokumentację zdjęciową można śledzić w pozostałych naszych wpisach. Już wkrótce rozpoczynamy kolejne realizacje obiektów użyteczności publicznej oraz handlowo-usługowych.

    KONTAKT FÜR KOSTENVORANSCHLAG

     Name oder Unternehmen (erforderlich)

     Ihre E-Mail (erforderlich)

     Telefonnummer (erforderlich)

     Nachricht

     Datei anhängen (optional)

     Mehr lesen
     aluminium facade glass
     szklana-sciana
     front budynku aluminiowa fasada
     skośna ściana z aluminium fasada
     glass aluminium curtain wall
     fasada aluminiowo szklana
     budowa fasady i wymiana stolarki aluminiowej
     white wall aluminium
     fasada wystajaca poza obrys budynku
     sciana-szklana-osrodek-swinoujscie
     rog fasady stolarka okienno-drzwiowa
     okna szklane narozne
     fasada-swinoujscie-aluminium-szkło
     Aluminiumfassade für das Rehabilitationszentrum in Świnoujście

     Aluminiumfassade für das Rehabilitationszentrum in Świnoujście

     Prezentujemy realizację fasady aluminiowej oraz stolarki aluminiowej naszego projektu w ośrodku sanatoryjno-wypoczynkowym „KORAB” w Świnoujściu. Budowa trwała prawie 3 miesiące jednak efekty można już podziwiać. Fasada prezentuje się znakomicie. Dodatkowo wykonaliśmy projekt stolarki aluminiowej, również opartej na systemie fasadowym. Każdy system fasad w firmie Zen Aluminium poparty jest etapem projektowym oraz pomiarowym na miejscu budowy. Wraz z projektantami starannie wybieramy najlepsze rozwiązanie zarówno pod kątem technicznym jak i wizualnym. Tutaj wybór padł na system fasadowy PF152 oraz PF152 ESG ze specjalnymi szybami kontroli słonecznej firmy PressGlass Stopsol. Po etapie projektowym nastąpił etap produkcji. Zamówienie niezbędnego materiału w tym aluminium i szkła oraz kilkutygodniowy czas na realizację. Stolarka dostarczana była na miejsce budowy w kilku etapach, tak aby ekipy mogły w między czasie wykonać montaż systemu już na „gotowo” w Świnoujściu. Wkrótce zdjęcie od wewnątrz z przepięknym widokiem na promenadę i Bałtyk.

     ZALETY FASAD ALUMINIOWYCH
     W projektach  architektonicznych istnieje wiele zalet stosowania aluminium w porównaniu z innymi metalami. Projektując i budując budynki, zawsze ważne jest, aby spojrzeć na wszystkie możliwe korzyści, jakie może zaoferować dana konstrukcja. Poniżej najważniejsze zalety przewagi fasady aluminiowej nad innymi systemami.

     • Aluminium jest bardzo lekkie:
      Aluminiowe systemy fasadowe będą łatwiejsze do zainstalowania niż na przykład stalowe systemy fasadowe. Wynika to z faktu, że aluminium jest wyjątkowo lekkim metalem, ważącym jedną trzecią masy stali. Projektując fasadę, aluminium pozwoli zaoszczędzić koszty, odciąży konstrukcję budynku oraz skróci czas montażu.
     • Odporne na warunki atmosferyczne i korozję:
      Aluminium jest pokryte tlenkiem, ta powłoka naturalnie chroni metal przed korozją i innymi wpływami atmosferycznymi. Posiadanie aluminium jest zatem zaletą dla twojego budynku ponieważ przetrwa kilka dekad a w zasadzie jest wiecznotrwałe.
     • Aluminium jest bardzo elastyczne
      Jeśli szukasz elastycznego metalu, aluminium jest twoim metalem z wyboru. Jest łatwo zginalne i bardzo elastyczne. Dlatego z łatwością dostarczamy każdy system elewacyjny na zamówienie z aluminium, w tym gięcie łuków.
     • Aluminium jest łatwe do recyklingu
      Ze wszystkich metali aluminium jest metalem, który bardzo łatwo poddaje się recyklingowi bez utraty jakości. Recykling zajmuje bardzo mało energii i to bez utraty jakości.

     KONTAKT FÜR KOSTENVORANSCHLAG

      Name oder Unternehmen (erforderlich)

      Ihre E-Mail (erforderlich)

      Telefonnummer (erforderlich)

      Nachricht

      Datei anhängen (optional)

      Mehr lesen
      de_DEDeutsch
      Schaltfläche "Jetzt anrufenBenötigen Sie ein Angebot? Rufen Sie an.