Aukščiausios kokybės aliuminio langų ir durų sistemos. "Cortizo" partneris.

WhatsApp Image 2023-04-24 at 09.37.06
WhatsApp Image 2023-04-24 at 09.37.07
WhatsApp Image 2023-04-24 at 09.37.08
WhatsApp Image 2023-04-24 at 09.37.09
Kampinis stiklinis fasadas su automatinėmis durimis Chojna

Kampinis stiklinis fasadas su automatinėmis durimis Chojna

Kolejna fasada już gotowa! Tym razem realizacja w województwie Lubuskim. Duże przeszklenia w kolorze grafitowym z pasem nieprzeziernym po środku. Do tego ładny tzw. Corner Glass czyli szklany narożnik. Całość dopełniają drzwi automatyczne z funkcją ewakuacji.

KONTAKT W SPRAWIE WYCENY

  Pavadinimas arba įmonė (būtina)

  Jūsų el. paštas (būtina)

  Telefono numeris (būtina)

  Žinutė

  Pridėti failą (neprivaloma)

  Read More

  "Mega Brands" fasado gamybos ir montavimo užbaigimas Košaline, Morska gatvėje

  Gotowy nowo wybudowany budynek z fasadą strukturalną, drzwiami wejściowymi i daszkiem cało szklanym w Koszalinie.

  Fasada strukturalna to element konstrukcyjny budynku, który pełni jednocześnie funkcję konstrukcyjną i estetyczną. Służy ona do przenoszenia obciążeń budynku oraz stanowi jego zewnętrzną powłokę. Fasady strukturalne są stosowane głównie w budynkach wysokich, gdzie ich wytrzymałość i funkcjonalność są kluczowe.

  Fasada strukturalna posiada wiele zalet, takich jak:

  1. Wytrzymałość i stabilność – fasada strukturalna pełni funkcję nośną, co pozwala na przekazywanie obciążeń zewnętrznych bezpośrednio na konstrukcję budynku.
  2. Ekonomiczność – fasada strukturalna może zastąpić tradycyjne elementy konstrukcyjne i wykończeniowe, co pozwala na zmniejszenie kosztów budowy oraz skrócenie czasu jej trwania.
  3. Estetyka – fasada strukturalna może przybrać różne formy i kolory, co pozwala na uzyskanie oryginalnego i atrakcyjnego wyglądu budynku.
  4. Optymalne wykorzystanie powierzchni – fasada strukturalna zajmuje mniej miejsca niż tradycyjne elementy konstrukcyjne i wykończeniowe, co pozwala na zwiększenie powierzchni użytkowej budynku.
  5. Łatwość w utrzymaniu – fasada strukturalna jest łatwa w utrzymaniu i nie wymaga częstych napraw i konserwacji.

  Koszt fasady strukturalnej zależy od wielu czynników, takich jak materiał, kolor, wielkość i złożoność projektu, miejsce budowy oraz koszty związane z transportem i montażem. Jest to złożony proces, który wymaga indywidualnego podejścia do każdego projektu. Zwykle koszt metra kwadratowego fasady strukturalnej zaczyna się od kilkuset złotych, ale może sięgnąć nawet kilku tysięcy złotych, w zależności od wymagań i specyfikacji projektu. Warto skonsultować się z projektantem lub specjalistą ds. fasad strukturalnych, aby uzyskać dokładną wycenę.

  KONTAKT W SPRAWIE WYCENY

   Pavadinimas arba įmonė (būtina)

   Jūsų el. paštas (būtina)

   Telefono numeris (būtina)

   Žinutė

   Pridėti failą (neprivaloma)

   Read More
   vlcsnap-2022-12-07-08h13m39s579
   vlcsnap-2022-12-07-08h14m22s820
   vlcsnap-2022-12-07-08h14m43s858
   tomsol-1

   Aliuminio dailylenčių gamyba naujajame sandėlyje

   ✅ Kolejna realizacja nowo budowanej hali magazynowej w Koszalinie. Jako producent stolarki aluminiowej dostarczyliśmy okna i drzwi do powyższego obiektu w systemie Ponzio PE78NHI 🪟🚪. Okna o wymiarach 1500 x 1500 montowane w płycie warstwowej. Łącznie 30 konstrukcji.
   Hale magazynowe czy nowo powstające obiekty komercyjne podlegają ściśle określonym normom oraz wymaganiom dotyczącym rozmieszczenia stolarki, prawidłowej wentylacji, zasadami PPOŻ i wiele więcej. Dlatego tak ważne jest, aby korzystać ze sprawdzonych systemodawców, którzy swoje produkty dostosowują do norm UE i polskiego prawa budowlanego. W Zen Aluminium dbamy o 100% zgodność z przepisami, tak, aby każdy mógł spać spokojnie.
   ▶️ Zapraszamy do współpracy oraz zapoznania się z naszą ofertą na: https://zenaluminium.pl

   Obejrzyj film z realizacji:

   Więcej realizacji, oraz kontakt w sprawie wyceny: www.zenaluminium.pl

   Podoba Ci się ta realizacja? Wyceny realizujemy mailowo:
   ➡️ kontakt@zenaluminium.pl

   ➡️ +48 576 669 119 ,

   ➡️ +48 884 212 165

   Read More
   ekonom2-koszalin
   ekonom-koszalin

   Košalino 1-osios mokyklos komplekso Nr. 1 sporto salės aliuminio dailylenčių keitimas

   Wykonanie remontu stolarki aluminiowej przez Zen Aluminium w budynku Zespół Szkół nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie – Ekonom. W zakresie znalazły się fasady aluminiowe zamiast starych naświetli luksferowych, stolarka wewnętrza oraz okna z uchyłem elektrycznym.

   Obejrzyj film z realizacji:

   Więcej realizacji, oraz kontakt w sprawie wyceny: www.zenaluminium.pl

   Podoba Ci się ta realizacja? Wyceny realizujemy mailowo:
   ➡️ kontakt@zenaluminium.pl

   ➡️ +48 576 669 119 ,

   ➡️ +48 884 212 165

   Read More
   fasada-morska-realizacja-2
   fasada-morska-realizacja

   Struktūrinio fasado gamyba ir įrengimas Košaline

   Film z realizacji montażu fasady strukturalnej w Koszalinie z użyciem dźwigu. Zaprezentowany został etap szklenia oraz końcowy wygląd tuż po montażu.

   Aluminiowe systemy fasadowe służą do konstruowania przeszklonych elewacji budynków użyteczności publicznej takich jak: banki, hotele, urzędy, biurowce, salony samochodowe, hale sportowe itp. Fasady z aluminium używane są także do wykonywania wielu konstrukcji przestrzennych i przeszkleń dachowych, których zadaniem jest odpowiednie doświetlenie wnętrz budynków i stworzenie w nich niepowtarzalnego klimatu i komfortu dla użytkowników. Stanowią doskonałe narzędzie kształtowania współczesnej architektury i realizacji śmiałych wizji projektantów. Największą popularnością w nowoczesnej architekturze cieszy się aluminiowa fasada słupowo-ryglowa, jednak oferta rozwiązań fasadowych Ponzio obejmuje także całą gamę produktów o różnorodnej budowie i wyglądzie zewnętrznym, w tym także szereg rozwiązań indywidualnych.

   KONTAKT W SPRAWIE WYCENY

    Pavadinimas arba įmonė (būtina)

    Jūsų el. paštas (būtina)

    Telefono numeris (būtina)

    Žinutė

    Pridėti failą (neprivaloma)

    Read More
    1

    Aliuminio dailylentės Świnoujście - struktūrinis fasadas + langai ir durys

    Budynek w Świnoujściu gotowy. Stolarka aluminiowa na swoim miejscu. Zapraszamy po bezpłatną wycenę: #okna #drzwi #fasady #stolarka #aluminiowa . Etap realizacji oraz dokumentację zdjęciową można śledzić w pozostałych naszych wpisach. Już wkrótce rozpoczynamy kolejne realizacje obiektów użyteczności publicznej oraz handlowo-usługowych.

    KONTAKT W SPRAWIE WYCENY

     Pavadinimas arba įmonė (būtina)

     Jūsų el. paštas (būtina)

     Telefono numeris (būtina)

     Žinutė

     Pridėti failą (neprivaloma)

     Read More
     aluminium facade glass
     szklana-sciana
     front budynku aluminiowa fasada
     skośna ściana z aluminium fasada
     glass aluminium curtain wall
     fasada aluminiowo szklana
     budowa fasady i wymiana stolarki aluminiowej
     white wall aluminium
     fasada wystajaca poza obrys budynku
     sciana-szklana-osrodek-swinoujscie
     rog fasady stolarka okienno-drzwiowa
     okna szklane narozne
     fasada-swinoujscie-aluminium-szkło
     Aliuminio fasadas reabilitacijos centre Świnoujście

     Aliuminio fasadas reabilitacijos centre Świnoujście

     Prezentujemy realizację fasady aluminiowej oraz stolarki aluminiowej naszego projektu w ośrodku sanatoryjno-wypoczynkowym „KORAB” w Świnoujściu. Budowa trwała prawie 3 miesiące jednak efekty można już podziwiać. Fasada prezentuje się znakomicie. Dodatkowo wykonaliśmy projekt stolarki aluminiowej, również opartej na systemie fasadowym. Każdy system fasad w firmie Zen Aluminium poparty jest etapem projektowym oraz pomiarowym na miejscu budowy. Wraz z projektantami starannie wybieramy najlepsze rozwiązanie zarówno pod kątem technicznym jak i wizualnym. Tutaj wybór padł na system fasadowy PF152 oraz PF152 ESG ze specjalnymi szybami kontroli słonecznej firmy PressGlass Stopsol. Po etapie projektowym nastąpił etap produkcji. Zamówienie niezbędnego materiału w tym aluminium i szkła oraz kilkutygodniowy czas na realizację. Stolarka dostarczana była na miejsce budowy w kilku etapach, tak aby ekipy mogły w między czasie wykonać montaż systemu już na „gotowo” w Świnoujściu. Wkrótce zdjęcie od wewnątrz z przepięknym widokiem na promenadę i Bałtyk.

     ZALETY FASAD ALUMINIOWYCH
     W projektach  architektonicznych istnieje wiele zalet stosowania aluminium w porównaniu z innymi metalami. Projektując i budując budynki, zawsze ważne jest, aby spojrzeć na wszystkie możliwe korzyści, jakie może zaoferować dana konstrukcja. Poniżej najważniejsze zalety przewagi fasady aluminiowej nad innymi systemami.

     • Aluminium jest bardzo lekkie:
      Aluminiowe systemy fasadowe będą łatwiejsze do zainstalowania niż na przykład stalowe systemy fasadowe. Wynika to z faktu, że aluminium jest wyjątkowo lekkim metalem, ważącym jedną trzecią masy stali. Projektując fasadę, aluminium pozwoli zaoszczędzić koszty, odciąży konstrukcję budynku oraz skróci czas montażu.
     • Odporne na warunki atmosferyczne i korozję:
      Aluminium jest pokryte tlenkiem, ta powłoka naturalnie chroni metal przed korozją i innymi wpływami atmosferycznymi. Posiadanie aluminium jest zatem zaletą dla twojego budynku ponieważ przetrwa kilka dekad a w zasadzie jest wiecznotrwałe.
     • Aluminium jest bardzo elastyczne
      Jeśli szukasz elastycznego metalu, aluminium jest twoim metalem z wyboru. Jest łatwo zginalne i bardzo elastyczne. Dlatego z łatwością dostarczamy każdy system elewacyjny na zamówienie z aluminium, w tym gięcie łuków.
     • Aluminium jest łatwe do recyklingu
      Ze wszystkich metali aluminium jest metalem, który bardzo łatwo poddaje się recyklingowi bez utraty jakości. Recykling zajmuje bardzo mało energii i to bez utraty jakości.

     KONTAKT W SPRAWIE WYCENY

      Pavadinimas arba įmonė (būtina)

      Jūsų el. paštas (būtina)

      Telefono numeris (būtina)

      Žinutė

      Pridėti failą (neprivaloma)

      Read More
      lt_LTLietuvių kalba
      Mygtukas "Skambinti dabarReikia citatos? Skambinkite