WĄSKIE ŚCIANKI LOFTOWE PONZIO OF90IW 38MMNAUJIENA

Jako pierwsi w Polsce z dumą przedstawiamy współautorski projekt cienkich ścianek loftowych opartych na profilach aluminiowych. W ostatnim okresie zauważyliśmy coraz większe zainteresowanie wnętrzami industrialnymi i loftowymi. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom rynku firma Ponzio wdrożyła do sprzedaży kolejny nowy system OF90 IW -„ścianki loftowe”. Smukłe profile systemu tworzą lekkość zabudów wewnętrznych, które przeznaczone są do stosowania zarówno w przestrzeniach biurowych jak i mieszkalnych. System został tak zaprojektowany, iż możemy go łączyć z systemem ścianek wewnętrznych OF90, który posiada bardzo dobre parametry akustyczne (potwierdzone badaniami Rw= 51- 52 dB ).

Wielu klientów pytało nas o smuklejsze rozwiązania ścianek działowych typu industrialnego. Na rynku dostępne są rozwiązania np. ze stali, jednak nie jest to system bez wad. Największą, jest jego wytrzymałość. W przypadku systemów aluminiowych sztywność konstrukcji faktycznie można nazwać ścianką. Dodatkowo stosujemy na życzenie szyby bezpieczne lub hartowane. Grubość profila w jednym podziale (szprosie) to zaledwie 38 mm. Głębokość profila to 45 mm. Decydując się na ściankę loftową należy zastanowić się nad podziałem na ilość „kwadratów”.

Nasz system ścianek loftowych jest w pełni kompatybilny z drzwiami otwieranymi rozwiernie tj. klasycznymi lub przesuwnymi. Możliwa jest również konstrukcja drzwi harmonijowych. Ścianki są stosunkowo proste do złożenia więc gdyby zdecydowali się Państwo na montaż we własnym zakresie, przy odrobinie doświadczenia nie powinno być z tym problemu.

 • CHARAKTERISTIKOS

  Ścianki loftowe idealne do zabudowy przestrzeni biurowych oraz mieszkalnych

  • smukłe profile
  • design podkreślający styl wnętrza
  • dostosowane do łączenia ze ściankami akustycznymi OF90
  • możliwość zastosowania drzwi rozwiernych i przesuwnych

ĮKVĖPIMO GALERIJANAUJIENA

BEZPŁATNA WYCENA

  Pavadinimas arba įmonė (būtina)

  Jūsų el. paštas (būtina)

  Telefono numeris (būtina)

  Žinutė

  Pridėti failą (neprivaloma)

  lt_LTLietuvių kalba
  Mygtukas "Skambinti dabarReikia citatos? Skambinkite