Okna i drzwi z aluminium. Stolarka aluminiowa.

IMAG1638
IMG_20170926_112012_HDR
IMG_20170926_111646_HDR
IMG_20170926_111551_HDR
IMG_20170926_111538_HDR
IMG_20170926_111214_HDR – Kopia
IMAG1636
Balustrada aluminiowo szklana w domu wolnostojącym

Balustrada aluminiowo szklana w domu wolnostojącym

Balustrada aluminiowo szklana w domu wolnostojącym – Najwyższej jakości balustrady, z montażem. W swojej ofercie posiadamy, różne modele balustrad, zarówno z aluminium jak i aluminium + szkło. W tym wypadku chodziło o maksymalną widoczność i podkreślenie ekskluzywności. Całość wykończona zgodnie z wszystkimi wymaganiami klienta. Czas realizacji wynosił około 3 tygodni. Całość uzupełniają piękne okiennice w kolorze niebieskim. Okiennice sterowane automatycznie, przesuwane na boki. Sprawdź naszą ofertę balustrad i okiennic zewnętrznych. Zamów bezpłatną wycenę. Napisz do nas za pośrednictwem strony: kontakt

Zobacz
Externaln shutter automation system

Okiennice przesuwne automatyczne i pół automatyczne

Okiennice przesuwne automatyczne i pół automatyczne

Okiennice przesuwne mają na celu ochronę okien oraz wnętrz pomieszczeń przed wpływem promieniowania UV w ciągu dnia, zmniejszając ekspozycję na słońce i chronić przed wzrostem temperatury w pokojach. Ustawienie rolet, żaluzji, lub lameli pod kątem 45º jest optymalnym ustawieniem aby osiągnąć pożądany stopień ilości wpadającego światła. Profile aluminiowe są znacznie bardziej wytrzymałe, zarówno na warunki atmosferyczne jak i wyginanie czy uszkodzenia a ponad to nie wymagają specjalnej konserwacji. Wystarczy je jedynie czyścić wilgotną szmatką w przeciwieństwie do okiennic klasycznych z PCV czy drewna. Przypomina to profil okienny, jednak jest on mniej skomplikowany: w ramie żaluzji znajduje się tylko jedna komora i stalowe wzmocnienie.

Kolorystyka okiennic PVC i aluminiowych może być dowolna – dopasowana do koloru okien lub fasad lub kontrastowo. Aluminiowe skrzydła są anodyzowane lub malowane proszkowo, a żaluzje PCV mogą być barwione lub fornirowane. Istnieje możliwość łączenia różnych materiałów wewnętrznych lameli.

Rolety przesuwne montowane są pionowo na ścianie na zewnątrz okna lub balkonu. Migawka jest przemieszczana wzdłuż otworu na szynach aluminiowych na specjalnych prowadnicach. Konstrukcja systemu przesuwnego pozwala na zatrzymanie żaluzji w dowolnym miejscu. Istnieje możliwość stosowania systemów automatycznych oraz pół automatycznych.

Rolety można montować w pojedynczych szerokościach okna lub w zestawie np. 3 sztuk na większych oknach w celu pokrycia całej szerokości otworu.
Budynki wyposażone w żaluzje typu sliding zapewniają użytkownikom komfort i odpoczynek wewnątrz oszklonych pomieszczeń.

Materiały i wykończenia stosowane do produkcji okiennic (aluminium i PVC) są całkowicie odporne na warunki atmosferyczne, co pozostawia kształty i kolory bez zmian bez potrzeby konserwacji. Deszcz, wilgoć i sól morska nie mają wpływu na jakość stosowanych materiałów, system żaluzji przesuwnych umożliwia tworzenie skrzydeł o znacznej wielkości bez uszkodzenia odkształcalności profili. Aluminiowy system przesuwny zapewnia długotrwałe użytkowanie bez kontroli, regulacji lub konserwacji w przeciwieństwie do żaluzji drewnianych lub rolety PVC.

Rolety są zaprojektowane tak, aby ich elementy działały cicho. Ich wykorzystanie w budynkach zwiększa architektoniczną wartość ich elewacji, a możliwości projektowania i wykonywania takich okładek są praktycznie nieograniczone. Aby zobaczyć więcej systemów okiennic przesuwnych zapraszamy tutaj.

Zobacz
aluminium external shutters on bulding

Wysokiej jakości zewnętrzne okiennice aluminiowe

Wysokiej jakości zewnętrzne okiennice aluminiowe

Nasze okiennice zewnętrzne wykonane z wysokiej jakości aluminium stanowią znakomitą osłonę przed nadmiernym nasłonecznieniem a wieczorem nadając intymność. Czy może być coś bardziej romantycznego?

Sprzedawane przez nas okiennice aluminiowe sprawiają ciekawą, niepowtarzalną formę oraz unikalny wygląd budynków. Konstrukcja okiennicy zewnętrznej składa się z ramiaka aluminiowego i wypełnienia skośnego aluminiowego, drewnianego lub ceramicznego. Istnieje możliwość montowania lameli stałych oraz ruchomych. Jeśli poszukujesz oryginalnej osłony zewnętrznej, która skutecznie zapewnia ochronę przeciwsłoneczną wybierz okiennice aluminiowe. Postaw na trwałość i jakość.

Zobacz
shutter profil windows

Zewnętrzne Okiennice Aluminiowe – montaż

Podstawowe zalety aluminiowych okiennic zewnętrznych:

  • Estetyka – okiennice wykonane z wysokiej klasy, markowych profili aluminiowych opartych na hiszpańskim patencie Cortizo. Dodatkowo dodają każdemu domowi niepowtarzalnego charakteru i stylu.
  • Funkcjonalność – istnieje możliwość łączenia w okiennicy lameli ruchomych i stałych. W zależności od potrzeb, oferujemy dowolne łączenie. Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy do kontaktu gdzie nasi specjaliści podpowiedzą oraz wycenią odpowiednie rozwiązanie. Znajdują zastosowanie we wszystkich typach okien. Stwarzają możliwość zasłonięcia niestandardowych półokrągłych okien, w połączeniu z elementem dekoracyjnym w postaci panela ozdobnego. W ofercie posiadamy również okiennice przesuwane – automatyczne jak i klasyczne.
  • Optymalna osłona – system okiennic gwarantuje optymalną widoczność oraz osłonę. Okiennice posiadają regulację, która umożliwia przenikanie światła do pomieszczeń lub całkowita eliminację światłą poprzez profile przesuwne. Więcej o systemach przesuwnych można znaleźć tutaj.
  • Zabezpieczenie przed włamaniem – możliwość stosowania dodatkowych zamków po stronie zawiasów, celem zwiększenia zabezpieczenia.
  • Integracja z systemem moskitier – sprawia, że okiennice spełniają również funkcję zabezpieczenia przed insektami oraz innymi owadami. Dają komfort przy ciągłym zachowaniu niepowtarzalnego stylu.
  • Różnorodna kolorystyka – okiennice dostępne są w pełnej gamie kolorystyczne palety RAL, łącznie z kolorystyką drewnopodobną. Mamy tu w zasadzie nieograniczone możliwości.
  • Stabilność i wytrzymałość – są istotnymi cechami zamykanych oraz przesuwnych okiennic. Okiennice posiadają świadectwa odporności na wiatr nr EN 13659, oraz świadectwa siły do obsługi EN 13659 poprzez dostosowanie odpowiednich okuć. Wszystkie testy można znaleźć pod dowolnym systemem w zakładce badania.
  • Montaż – istnieje opcja zamontowanie okiennic do muru lub do ramy okiennej (ościeżnicy) z osiowo ustawionymi zawiasami. W razie potrzeby zapewniamy profesjonalny montaż i transport gotowych okiennic.
Zobacz
Szybka wycena
close slider

Imię lub firma (wymagane)

Twój e-mail (wymagany)

Wiadomość

Dołącz plik (opcjonalnie)