Trädgårdsutveckling i Koszalin - aluminium snickerier, staket, tak med rulljalusier, grindar

❤ Ta relacja to prawdziwy architektoniczny plac zabaw Od A – Z współpracowaliśmy z projektantami, doradzaliśmy i wykonaliśmy stolarkę na zamówienie. Co powstało? Dwie bramy garażowe, furtka i płoty, zadaszenie w stylu pergoli, ogród zimowy ze screenami i roletami elektrycznymi a na koniec panelowe drzwi wejściowe. Całość zlokalizowana w Koszalinie. Bramy, screeny i rolety sterowane są z pilotów. Układ lamel i kolor płotu został zaprojektowany przez pracownie architektoniczną CYGLERSTYL Zbigniew Cygler från Koszalin. Mängden detaljer slutar inte där. LED-bakgrundsbelysningen är dold i vinterträdgårdens profiler Några av rullgardinerna är transparenta och några ger insyn i 50% från insidan. Å andra sidan förblir interiören osynlig. Solskydd ges av det automatiskt uppfällbara tygtaket.

Känn dig fri att titta 🙂 ...

Se en video av realiseringen:

Fler implementeringar, och kontakt för offerter: www.zenaluminium.pl

Gillar du implementeringen? Vi tillhandahåller offerter via e-post:
➡️ kontakt@zenaluminium.pl

➡️ +48 576 669 119 ,

➡️ +48 884 212 165

Läs mer på
Montaż okiennicy aluminiowej w ramie i okiennic drzwi wejściowych
Okiennica zamknięta i otwarta na ścianie
Z bliska okiennica zamknięta w ramie
Gröna fönsterluckor i aluminium med ram som arbetaren installerar
Okiennice aluminiowe zielone z ramą

ALUMINIUMLUCKOR MED FASTA LAMELLER I RAMEN

Okiennice są wspaniałą ozdobą domu. Prezentujemy naszą realizację okiennic aluminiowych w zabudowie jednorodzinnej. Okiennice aluminiowe zostały wykonane zarówno wokół okien jak i drzwi wejściowych. Dzięki zastosowaniu ramy w kolorze elewacji okiennice są stabilnie zamocowane. Mogą również być otwierane w lewo, prawo lub oba skrzydła na jedną stronę.

Zastosowane okiennice aluminiowe mają stałe lamele pod kątem 45 stopni. Zastosowane zostało również ozdobne zamykanie na zasówkę. Same okiennice malowane proszkowo w kolorze RAL6005.

Wycena kosztu okiennic i kontakt

Läs mer på
sv_SESvenska
Knapp för att ringa nuBehöver du en offert? Ring