DRZWI PRZESUWNE

logo ponzio partner stolarki aluminiowej

DRZWI PRZESUWNE Z ALUMINIUM

Aluminiowe drzwi przesuwne są uosobieniem nowoczesnego designu, łącząc najwyższą współczesną estetykę z wyjątkową wydajnością. Te najnowocześniejsze drzwi z możliwością przeszklenia strukturalnego oferują możliwość montażu od podłogi do sufitu i szkła od ściany do ściany, ergonomiczny uchwyt i ukryty system blokowania. Dla wymagających architektów i architektów, którzy pragną najnowszego współczesnego wzornictwa i najwyższej wydajności, drzwi przesuwne wyznaczają nowe standardy doskonałości. Ale szklenie to nie wszystko, oferujemy ciepłe systemy, dla najbardziej wymagających klientów z niemal nieograniczonymi możliwościami kolorystycznymi.

ZAPROJEKTOWANE, ABY NIE BYĆ ZOBACZONE

Zewnętrzna rama może być wbudowana w konstrukcję budynku, dzięki czemu marzenie o szklance od podłogi do sufitu i od ściany do ściany jest rzeczywistością. Blokada między panelami drzwiowymi jest niezwykle wąska, ma jedynie 35 mm szerokości. Można je stosować zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynku. Dzięki temu sprytnemu systemowi zyskasz powierzchnię w lokalu, funkcjonalność domu i niepowtarzalny design.

Dzięki możliwości tworzenia dużych powierzchni przeszklonych, dzięki czemu więcej naturalnego światła dostaje się do pomieszczenia, nasze aluminiowe drzwi przesuwne i przesuwne drzwi składane są idealnym rozwiązaniem dla zmaksymalizowania przestrzeni i zminimalizowania barier wewnętrznych i zewnętrznych. 

pl_PLPolski
Call Now ButtonPotrzebujesz wyceny? Zadzwoń