Okna i drzwi z aluminium. Stolarka aluminiowa.

ZenAluminium - KIM JESTEŚMY?

ZenAluminium jest firmą z ponad 10 letnim doświadczeniem w produkcji aluminiowych elementów wyposażenia domów i budynków. Naszym głównym celem jest wytwarzanie najlepszych produktów w swoim rodzaju na rynku, dzięki czemu wyróżniamy się w swojej klasie. Przykładamy niezwykłą uwagę do jakości. Używamy najwyższej jakości materiałów i stosujemy najnowsze metody badań aby zaproponować Państwu gotowy produkt oraz najdłuższą żywotność. Równie ważne przy tym jest dla nas dbałość o środowisko zarówno przy projektowaniu rozwiązań jak i w trakcie produkcji.

Jesteśmy w stanie dostosować się do wszelkich wytycznych i Państwa życzeń. Zapraszamy do kontaktu i przesyłania ofert w celu wyceny. Gwarantujemy indywidualne i profesjonalne podejście oraz konkurencyjne ceny.

CO ROBIMY?

Specjalizujemy się w:

  • SYSTEMACH OKIENNYCH
  • SYSTEMY DRZWIOWE
  • OKIENNICE
  • PANELE KOMPOZYTOWE
  • BALUSTRADY
  • OSŁONY PRZECIWSŁONECZNE

Nasze produkty wytwarzamy z najwyższej jakości aluminium polskiego pochodzenia. Aby uzyskać najlepszy efekt łączymy różnego rodzaju materiały – od szkła po PCV. Nasze systemy posiadają testy europejskiej jakości – przeciwogniowe, przenikalności wiatru, słońca i inne. Ponadto gwarantujemy, długą żywotność oraz własny transport i montaż.

JAK PRACUJEMY?

foto 050
foto 045
foto 042
foto 052
foto 047
foto 049
POBIERZ KOMPLETNY KATALOG SYSTEMÓW OFEROWANYCH PRZEZ NAS
Pobierz
Szybka wycena
close slider

Imię lub firma (wymagane)

Twój e-mail (wymagany)

Wiadomość

Dołącz plik (opcjonalnie)