Premium Aluminium Windows and Doors systems. Partner of Cortizo.

Nasza fabryka cały czas się powiększa. W ciągu ostatniego roku rozbudowaliśmy halę produkcyjną i powiększyliśmy zespół. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu nowe usługi. W podstawowej ofercie proponujemy Państwu stolarkę aluminiową otworową w tym drzwi i okna oparte o profile aluminiowe, okiennice zewnętrzne aluminiowe, balustrady aluminiowe i aluminiowo szklane, ogrodzenia, płoty, bramy wjazdowe. Wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania które pozwalają na produkcję okien trójkątnych, okrągłych, ścianek loftowych. Wkrótce rozbudujemy naszą ofertę o stolarkę ognioodporną klasy EI30 i wyższej. Zobacz kim jesteśmy i jak pracujemy.

ZenAluminium - KIM JESTEŚMY?

ZenAluminium jest firmą z ponad 10 letnim doświadczeniem w produkcji aluminiowych elementów wyposażenia domów i budynków. Naszym głównym celem jest wytwarzanie najlepszych produktów w swoim rodzaju na rynku, dzięki czemu wyróżniamy się w swojej klasie. Przykładamy niezwykłą uwagę do jakości. Używamy najwyższej jakości materiałów i stosujemy najnowsze metody badań aby zaproponować Państwu gotowy produkt oraz najdłuższą żywotność. Równie ważne przy tym jest dla nas dbałość o środowisko zarówno przy projektowaniu rozwiązań jak i w trakcie produkcji.

Jesteśmy w stanie dostosować się do wszelkich wytycznych i Państwa życzeń. Zapraszamy do kontaktu i przesyłania ofert w celu wyceny. Gwarantujemy indywidualne i profesjonalne podejście oraz konkurencyjne ceny.

CO ROBIMY?

Specjalizujemy się w:

  • SYSTEMACH OKIENNYCH
  • SYSTEMY DRZWIOWE
  • OKIENNICE
  • PANELE KOMPOZYTOWE
  • BALUSTRADY
  • OSŁONY PRZECIWSŁONECZNE

Nasze produkty wytwarzamy z najwyższej jakości aluminium polskiego pochodzenia. Aby uzyskać najlepszy efekt łączymy różnego rodzaju materiały – od szkła po PCV. Nasze systemy posiadają testy europejskiej jakości – przeciwogniowe, przenikalności wiatru, słońca i inne. Ponadto gwarantujemy, długą żywotność oraz własny transport i montaż.

JAK PRACUJEMY?

POBIERZ KOMPLETNY KATALOG SYSTEMÓW OFEROWANYCH PRZEZ NAS
Pobierz
pl_PLPolski
Call Now ButtonPotrzebujesz wyceny? Zadzwoń