Oops...
Slider with alias slider 1 not found.

Ogrody zimowe

Ogród zimowy to funkcjonalne rozwiązanie pozwalające powiększyć powierzchnię domu oraz zyskać przytulne miejsce do relaksu. Sama nazwa ogród nie jest przypadkowa ponieważ zazwyczaj jest on przeszklony z widokiem na ogród lub zagospodarowany jest niczym przytulna kwiaciarnia.

Ogrody zimowe oferują atrakcyjne przedłużenie nieruchomości, łączące wnętrze i część zewnętrzną budynku, dzięki czemu możesz cieszyć się niepowtarzalnym klimatem i warunkami o każdej porze roku. W lecie otwórz wejście, aby w pełni wykorzystać ciepło i wieczorny klimat, a także zapewnić dodatkową wentylację. Zimą można podziwiać piękne widoki na zewnątrz w krótkich spodenkach, bez chwili chłodu.
Nasze ogrody zimowe wykonane są z atrakcyjne, smukłe profili aluminiowych aby uzyskać maksymalne pole widzenia. Ogrody zimowe wykonane z aluminium charakteryzują się smukłym profilem zapewniającym lepsze widoczności i maksymalną jasność, bez obawy o zaciemnienie reszty pomieszczeń. Twój dom będzie wyglądać coraz jaśniej i będziesz miał dodatkową przestrzeń do różnych zastosowań. Siła aluminium oznacza również, że można tworzyć większe projekty ogrodów zimowych, z dużymi konstrukcjami dachowymi i imponującymi możliwościami przesuwania drzwi o szerokim zakresie. Dodatkowy pokój, który jest łatwy do utrzymania
Aluminiowe ramki nigdy nie zgniją ani nie rdzewieją. Również  nie potrzeba dodatkowych czynności konserwacyjnych, wystarczy szybkie wycieranie ramek wilgotną szmatką, aby zapewnić ich czyste, błyszczące lśnienie. Raz stworzony ogród zimowy będzie cieszył przez długie lata.
Do 35m2 budowa ogrodu zimowego odbywa się bez pozwolenia. Wystarczy proste zgłoszenie bez dodatkowych opłat czy formalności.

Zamów bezpłatną wycenę!

POBIERZ NASZ KATALOG OGRODÓW ZIMOWYCH
POBIERZ

Rodzaje ogrodów zimowych:

Drzwi i ściany:

Ścianki w ogrodzie zimowym jesteśmy w stanie wykonać według Państwa uznania. Dostosujemy się do projektu bądź zaproponujemy wygodne rozwiązanie.

Możliwość otwierania drzwi do wewnątrz lub zewnątrz. Na życzenie możemy zastosować drzwi przesuwne lub harmonijkowe. Ilość drzwi dowolna.

Okna w każdej sekcji jesteśmy w stanie wykonać na życzenie inwestora. Rodzaje okien w ściankach: uchylne, rozwierno-uchylne, rozwierne.

Szklenie:

W ogrodzie zimowym w zależności od potrzeb stosuje się różne rodzaje szklenia. Część zastosujemy w ściankach, a inne w dachu.

SZKŁO ANTYWŁAMANIOWE (W ŚCIANKACH OGRODU) – wyróżniamy różne typy.
SZKŁO BEZPIECZNE (ŚCIANKI I DACH OGRODU) – szkło typu samochodowego zapobiegające ewentualnemu zranieniu w przypadku zbicia.
HARTOWANE (ŚCIANKI I DACH OGRODU)
BARWIONE W MASIE (ŚCIANKI I DACH OGRODU) – Grafit, brązowe, szare)
PRZECIWSŁONECZNE (ŚCIANKI I DACH OGRODU)  – po więcej informacji zapraszamy o kontaktu z naszymi technologami.
SOLARNE (Zobacz sekcję dodatki)
STANDARDOWE

Dodatki:

W ogrodach możemy zastosować udogodnienia oraz dodatki, które nie tylko podniosą funkcjonalność ale też mogą uatrakcyjnić wygląd.

Zobacz film prezentujący nasze realizacje ogrodów zimowych:

Rodzaje ogrodów zimowych ze względu na termoizolacyjność:

– ZIMNY OGRÓD z jedną szybą

– CIEPŁY OGRÓD z dwoma lub trzema szybami (super ciepłe)

 

Rodzaje ogrodów zimowych ze względu na konstrukcję dachu:

Ogrody jednospadowe – Jest to najpopularniejszy typ ogrodu zimowego ponieważ dobudowuje się go do istniejącego budynku.

Ogrody dwuspadowe – stosowane w konstrukcjach samodzielnych typu wiaty, altany, garaże. Zastosowany dach dwuspadowy.

Ogrody narożne – dzielimy je na zewnętrzne i wewnętrzne. Przylegają do jednego z rogów budynku. W zależności od konstrukcji mogą powiększać obrys budynku – zewnętrzne lub tworzyć dodatkowe pomieszczenie w już istniejącym.

ZABUDOWY BALKONÓW

trzy realizacje zabudowy balkonow i tarasow

Oferujemy możliwość zabudowy balkonów i tarasów. Zyskaj dodatkowe, warstwę izolacji balkonu. Zabudowa balkonu to:

  • cisza i spokój na balkonie
  • dodatkowa warstwa izolacji
  • możliwość szczelnej zabudowy chroniącej przed wiatrem
  • dowolna konfiguracja okien z możliwością przesuwania i otwierania poszczególnych sekcji
  • ochrona przed deszczem czy wiatrem oraz denerwującym pyłem z zewnątrz
  • możliwość przechowywania cały rok mebli oraz roślin na zewnątrz

Ogrody zimowe łączą się z naszymi pozostałymi systemami:
drzwi aluminiowe
okna aluminiowe

pl_PLPolski
Call Now ButtonPotrzebujesz wyceny? Zadzwoń