Okna i drzwi z aluminium. Stolarka aluminiowa.

Ogrody zimowe

Ogrody zimowe oferują atrakcyjne przedłużenie nieruchomości, łączące wnętrze i część zewnętrzną budynku, dzięki czemu możesz cieszyć się niepowtarzalnym klimatem i warunkami o każdej porze roku. W lecie otwórz wejście, aby w pełni wykorzystać ciepło i wieczorny klimat, a także zapewnić dodatkową wentylację. Zimą można podziwiać piękne widoki na zewnątrz w krótkich spodenkach, bez chwili chłodu.

Nasze ogrody zimowe wykonane są z atrakcyjne, smukłe profili aluminiowych aby uzyskać maksymalne pole widzenia. Ogrody zimowe wykonane z aluminium charakteryzują się smukłym profilem zapewniającym lepsze widoczności i maksymalną jasność, bez obawy o zaciemnienie reszty pomieszczeń. Twój dom będzie wyglądać coraz jaśniej i będziesz miał dodatkową przestrzeń do różnych zastosowań. Siła aluminium oznacza również, że można tworzyć większe projekty ogrodów zimowych, z dużymi konstrukcjami dachowymi i imponującymi możliwościami przesuwania drzwi o szerokim zakresie.

Dodatkowy pokój, który jest łatwy do utrzymania

Aluminiowe ramki nigdy nie zgniją ani nie rdzewieją. Również  nie potrzeba dodatkowych czynności konserwacyjnych, wystarczy szybkie wycieranie ramek wilgotną szmatką, aby zapewnić ich czyste, błyszczące lśnienie. Raz stworzony ogród zimowy będzie cieszył przez długie lata.

 

Zamów bezpłatną wycenę!

 

Ogrody zimowe łączą się z naszymi pozostałymi systemami:
– drzwi aluminiowe
– okna aluminiowe
– balustrady aluminiowe

Ogród zimowy to funkcjonalne rozwiązanie pozwalające powiększyć powierzchnię domu oraz zyskać przytulne miejsce do relaksu. Sama nazwa ogród nie jest przypadkowa ponieważ zazwyczaj jest on przeszklony z widokiem na ogród lub zagospodarowany jest niczym przytulna kwiaciarnia.

Rodzaje ogrodów zimowych:

Call Now Button