Okna i drzwi z aluminium. Stolarka aluminiowa.

OKIENNICE ALUMINIOWE ZEWNĘTRZNE

Okiennice Aluminiowe firmy ZenAluminium wykonane są z najlepszej jakości profili aluminiowych, okuć i mechanizmów importowanych z Hiszpanii.

Wszystkie nasze okiennice są lakierowane proszkowo przez firmę która posiada certyfikaty QUALICOAT i ISO 9001 : 2000. Okiennice są dostępne w dowolnym kolorze z palety RAL, anodowane oraz w kolorach drewnopodobnych (DECOR). Faktura drewna jest otrzymywana za pomocą technologii ” sublimacyjnej” niczym się nie odróżnia od faktury okien PVC w tych samych kolorach. Kupując okiennice z ALUMINIUM nigdy nie będziecie się Państwo martwić o ich konserwację. Jedyną rzecz którą trzeba robić to przetrzeć okiennice wilgotną szmatką kiedy się zakurzą.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

 1. Okiennice wypełnione panelem klepkowym

  Są to okiennice wypełnione panelem poziomym lub pionowym o szerokości 100mm. W tego rodzaju okiennicach po zamknięciu nie mamy dopływu światła.
 2. Okiennice z lamelą stałą atrapą

  Są to okiennice wypełnione profilem przypominającym lamele stałe natomiast nie ma prześwitu między lamelami tak jak jest to w okiennicach z lamelą stałą. W tego rodzaju okiennicach po zamknięciu nie mamy dopływu światła.
 3. Okiennice z lamelami stałymi

  Są to okiennice w których lamele znajdują się zawsze w stałej pozycji w dół pod kątem ok. 30 stopni. W tego rodzaju okiennicach dopływ światła i powietrza jest ciągle taki sam.
 4. Okiennice z lamelami ruchomymi

  Są to okiennice wyposażone w specjalny system do ruchomych lameli, dzięki czemu możemy sami regulować dopływ światła i powietrza bez otwierania okiennicy. Każdy lamel jest wyposażony w specjalną uszczelkę dzięki której po zamknięciu lameli mamy całkowicie szczelną płaszczyznę. Przy tego typu lamelach istnieje możliwość zastosowania mechanizmu automatycznego do otwierania i zamykania lameli.
 5. Okiennice przesuwne

  Są to okiennice z rolkami zamontowanymi w specjalnie przystosowanych do tego prowadnicach. Okiennice przesuwne możemy wykonywać z panelem klepkowym, lamelą stałą atrapą, lamelą stałą oraz lamelami ruchomymi.

Okiennice ALUMINIOWE możemy produkować :

 1. w dowolnej konfiguracji wypełniającej ramę skrzydła np. pół skrzydła z lamelami stałymi lub ruchomymi, a drugie pół z panelem klepkowym lub odwrotnie.
 2. w dowolnej konfiguracji kolorystycznej.
 3. w łukach.

Zamontowane okiennice, nie tylko ozdobią nasz dom i ochronią nas przed złodziejami, czy przed nadmiernym nasłonecznieniem, ale także wiatrem i chłodem, oraz hałasem. Dzięki eleganckim zaokrąglonym kształtom nasze okiennice będą długo ozdabiać Państwa dom.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Call Now Button