BALUSTRADY ALUMINIOWE

Balustrady aluminiowe charakteryzują się niezwykłą trwałością w połączeniu z nowoczesnym wyglądem i wytrzymałością. Ze względu na swoje cechy są rozwiązaniem na wiele lat. Balustrady na profilach aluminiowych pozwalają na łączenie zarówno aluminium jak i innych materiałów takich jak szkło. Poniżej dostępne są możliwe rozwiązania. Dzięki swojej elastyczności, balustrady mogą przyjmować różne kształty. Sprawdź wybrany system aby dowiedzieć się o charakterystyce i ograniczeniach profili aluminiowych.

BALUSTRADA CRYSTAL VIEW

KLASYCZNA BALUSTRADA ALUMINIOWA

Poręcze i balustrady ze szkła

Dzięki szerokiemu doświadczeniu w terenie możemy opracować nasze własne balustrady ze szkła. Fakt, że zostały opracowane z myślą o maksymalnej wygodzie użytkowania. Są mocne, estetyczne i łatwe do zmontowania i dopasowania.

 

Szklane Balkony

Znany również jako balkony Balkony Francuskie; oferujemy szklane balkony dopasowane do wszystkich potrzeb. System ten wyróżnia się przymocowaniem do ścian i dolnej listwy, co umożliwia estetyczny montaż i niezwykły wygląd.

System otwieranych balkonów

Otwieranie oszklenia balkonowego zapewnia wygodny sposób na powiększenie przestrzeni domowej. Bezszwowe szyby balkonowe otwierające chronią Twój balkon przed deszczem, śniegiem, kurzem i brudem.

pl_PLPolski
Call Now ButtonPotrzebujesz wyceny? Zadzwoń